לא בכל יום קמה מדיה חדשה

בתחום הנדל״ן בישראל.

1
היא פלטפורמה אינטרנטית מבוססת AI המאפשרת לרוכש דירה להתאהב בה מבלי לצאת מהבית. היכולת של איש המכירות להציג מרחוק את הפרויקט וסביבתו ב 360 מעלות בצורה מאד מרשימה ומפורטת מאפשרת לרוכש לקבל החלטה מלאה ולשריין את הדירה בה התעניין. מעל 16% עושים זאת בפגישה הראשונה
2

במבי מערכות תוכנה, חברה לאתר ובשיתוף פעולה אסטרטגי ראשון מסוגו, הוקם ערוץ מכירות נדל״ן חדש הכולל את מפת הנדל״ן של ישראל!״

3

אבל היא לא רק כלי טכנולוגי פורץ דרך, מעתה היא גם מדיה לכל דבר, מפת הנדל״ן של ישראל! מרקט-פלייס של דירות – ועל המפה הזו הולכים ומוקמים כל הפרויקטים החדשים במדינה והרבה יותר מזה.

החל 2,344,656

החל 2,344,656

החל 1,344,000

החל 5,000,000

החל 2,344,656

3

אבל היא לא רק כלי טכנולוגי פורץ דרך, מעתה היא גם מדיה לכל דבר, מפת הנדל״ן של ישראל! מרקט-פלייס של דירות – ועל המפה הזו הולכים ומוקמים כל הפרויקטים החדשים במדינה והרבה יותר מזה.

4

אנו מציעים לכם בשלב הראשון להצטרף למפת הנדל״ן של ישראל ולשריין את מקומכם. גם אם אין לכם מערכת DREAMS, תוכלו להופיע על המפה עם כרטיס עשיר של חברתכם ולקבל פניות רלוונטיות של לקוחות פונטציאלים.

5
מודל ההתקשרות עימנו מבוסס הצלחה. כשתמכרו דירות ללקוחות שזרמו אליכם מהמפה והערוץ שלנו, אנו נהנה מעמלת תיווך דיגיטלי. אם חלילה לא תמכר דירה תוך 3 חודשים, נשיב לכם את עלויות ההקמה והשכרת המקום.
6

אנו מתחילים בימים אלה קמפיין הנעה לפעולה בסדר גודל חסר תקדים, בקרב קהל רוכשי הדירות בישראל, קמפיין שיופיע בכל החזיתות ובעצימות גבוהה ואנו מצפים לכ- 25,000 מתעניינים רלוונטיים מדי שבוע שיגלשו על המפה ויחפשו אתכם.

7

הנה דוגמאות לסרטון פרסומת ויראלי

וסרטון הדרכה קצרצר על המיזם שלנו:

8

המפה דינמית והעבודה שלנו מול הלידים מלאת אינטרקציות והפתעות, אנו מקיימים כנסי מכירות וירטואליים, הדרכות וידאו, תוכניות משודרות בלייב, כתבות תוכן ועוד. אנו מפעילים קמפיינים ייעודיים לכל פרויקט וקמפיינים ארציים לעידוד השימוש בטכנולוגיה החדשנית.

במסגרת הקידום של הפרויקט שלכם במרקט-פלייס המדהים שלנו, נאפשר לכם להופיע בכתבות משלכם, להתראיין באולפנים, לקיים ארועים פרטיים ועוד. אנחנו נלמד אתכם לנצל את הכלים החדשים ולחתור למכירה בדרך הכי מתקדמת שיש.

9
10

אנו בתחילתו של עידן חדש ואת פירותיו כולם כבר רואים. מאות דירות נמכרו הלכה למעשה באמצעות בתקופת ההרצה של החודשים האחרונים. אנו מזמינים את חברתכם להצטרף אלינו ולהנות מאינספור יתרונות.

הכל עומד להשתנות.

מפת הנדל״ן

של ישראל!

See dreams
in action

מלאו פרטים ונתאם עבורכם דמו מותאם אישית עם נציג שיענה על כל השאלות שמסקרן אתכם לדעת עליהם

See dreams
in action

Experience a live customized demo, get answers to your specific questions, and find out why Hootsuite is the right choice for your organization.

What can I expect?

  • A brief conversation to discuss your social KPIs, reporting needs, and how your team uses social to build your brand and connect with customers
  • Live demonstration of our Enterprise platform, tailored to the way you work
  • All your questions answered to make sure you have all the information you need
  • No commitment whatsoever